Příští díl vyjde (Alea Gatch): Ta moc slibné podmínky nemá :D. Ale někdy určitě dopíšu i třetí kapitolu.
Příští díl vyjde (Eset, Anubova dcera): Hmmm... Asi o tomto víkendu.

Shiky

30. srpna 2013 v 9:49 | Alea Gatch
Shiky
Původ: Shiky jsou obyvately planety Shiků. Nijak ji nepojmenovali, tak se jmenuje jen planeta Shiků. Shiky vapadá každý jinak. Vypadají jako Gnaxové. Také připomínají draky, jen nemají okovy a po tranách černou čáru. Každý má jinou barvu a jiné ostny na hlavě. Na konci osacu mají kouli ze které trčí čtyři nože. To jim dodává na nebezpečnosti. Jejich národ není až tak vyspělí jako Gnaxové, ale jsou to dobří bojovníci. Tradyční zbraň Shiky je vrhací disk. Žádný Shiky nikdy neměl křídla.

Zvláštní schopnosti: Shiky jsou velice dobří bojovníci a mágové. V magii už překonali Gnaxe, i když Gnaxové jejich magické dovednosti vyrovnali v inteligenci a pokroku jejich technologie (např. teleportační zařízení). Jejich nejtradičnější zbraní jsou vrhací disky (hodíte disk a za letu z něj vystřelí pět nožů). Koule na jejich ocasu se stává smrtelnou zbraní. Jsou imunní vůči mrazu a jejich pancéřovaný břišní štít mají téměř nezničitelný.

Slabiny: Nemají moc pokročilou technologii. V noci nevidí a tak se ocitají v nebezpečí. Také jsou oslabeni vůči jedům.


Poznámka: Jméno téhle rasy navrhla moje kamarádka. Napadlo ji slovo Čaky, tak jsem ho trošku upravila a teď je to Shiky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama