Příští díl vyjde (Alea Gatch): Ta moc slibné podmínky nemá :D. Ale někdy určitě dopíšu i třetí kapitolu.
Příští díl vyjde (Eset, Anubova dcera): Hmmm... Asi o tomto víkendu.

Prolog - Ephrain*

29. srpna 2013 v 15:22 | Alea Gatch
Ahoj! Já jsem Alea Gatch. Hodně kreslím, tak jsem jednou nakreslila postavičku a pojmenovala ji Alea. Víte, já vždy když něco nakreslím, nějakou postavu, tak se na ni podívám a v hlavě se mi objeví celý její život. No, a život Aley Gatch mě tak zaujal, že jsem o něm začala psát, tak doufám že se bude líbit.


Prolog - Ephrain*

Měl jsem pocit, že válka je nekonečná. Dva roky válka o planetu Aife. I s našimi spojenci Shiky a nespočtem letecké posily našich létajících tvorů Budweezzů byl boj stracený. A mě teď šlo jen o dvě věci. Zaprvé, musí přežít alespoň někdo z naší rasy. Zadruhé, musí přežít moje Alea.Vběhnu do našich laboratoří. V laboratořích je plno mrtvích těl a unikají zde do ovzduší jedovaté látky. Utrhnu cíp látky z mého obleku a přitisknu si ho na nos, aniž bych zpomalil v běhu. Proběhnu kolem několika povalených stolů a nevšímám si mrtvých přátel. Doběhnu ke schodišti a vyběhnu do druhého patra. Za mnou se ozívají výkřiky a zvuky bomb.Rozrazím železné dveře přede mnou a vtrhnu do místnosti. Jak vejdu, dveře za mnou zavřou dva Gnaxové, jejiž jména ani neznám. V místnosti přede mnou je plno Gnaxů v bílích oblecích, vířící se kolem velkého stroje. Uprostřed stroje leží malé díte, zachumlané do bílé látky. Alea. Přiběhnu k ní. Alea zamrká a podívá se na mě. ,,Ghá!" Sladce se na mě usměje. Zadívám se do jejích krásných fialových očí. Potom se ale vzpamatuji. Kolem Aley se točí deset osob. Přiskočí ke mně jedna Shiky. ,,Ephraine, už nemůžeme dál otálet. Musíme ji přenést na naši planetu, teď, teď teď!" Řekne naléhavě. Podívám se na Shiky. ,,Já vím, Murriway, já..." Najednou se dveře rozrazí. Uprostřed nich stojí Ephamuriall. Stoupl jsem si před Aleu a roztáhl křídla, aby na ni nebylo vidět. Ephamuriall naklonila hlavu na stranu a líbezně se usmála. ,,Je to jako tenkrát, Ephraine, až na to, že nejsem v řetězech. A teď, tě zabiju." dodala jízlivě. Natáhla ke mě ruku a vystřelila psychickou vlnu. Zakril jsem sebe a Aleu štítem. Štít byl neviditelný a nenahmatelný, ale rušil Ephamurialliny psychické vlny. Ephamuriall stáhla ruku. Všichni ostatní padly na zem mrtví. Ephamuriall se na mě vrhne. Uhnu a vrhnu se k pultu. Ephamuriall se vrhne po Alee. Nikdy jsem neběžel tak rychle během pár vteřin jsem dorazil k pultu a zmáčkl červené blikající tračítko... sekundu před tím, než Ephamuriall zabořila drápy do bílé látky ve které před setinou sekundy ležela Alea. Zlostně zvrátí hlavu a zařve. Přiskočím k ní a seknu mečem k jejímu boku. Ephamuriall náraz zablokuje. ,,Copak nevíš, Ephraine, že jsem přísahala, že zabiju všechny Gatche?" Zeptá se a ocasem mi podkosí nohy. Nakloní se nade mě. ,,Ji taky dostanu." Pozvedne nade mě meč. ,,Jen jsi mi to malinko zkomplikovat." A už jenom cítím, jak mi zarazila meč do srdce...


Ano, vím, nepíšu nejlíp ale ještě se pořád učím, tak prosím o schovívavost. Prosím, ohodnoťě tuto povídku hvězdičkami. Pokud jste čtenář, vyplňte toto:

  • Jméno
  • Líbila se vám povídka?
  • Jak myslíte, že to bude pokračovat?
  • Těšíte se na další díl?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama