Příští díl vyjde (Alea Gatch): Ta moc slibné podmínky nemá :D. Ale někdy určitě dopíšu i třetí kapitolu.
Příští díl vyjde (Eset, Anubova dcera): Hmmm... Asi o tomto víkendu.

Gnaxové

29. srpna 2013 v 21:45 | Alea Gatch
Gnax
Původ: Gnaxové jsou původními obyvateli planety Aife. Vzhledem velice připomínají draky. Dlouhé nohy a ocas, zlaté oči a břišní pancíř který s jim táhne od krku až ke špičce ocasu. Mají temně modrou kůži a černý pruh který se jim tádne po obou bocích po celém těle. Špičaté rohy na konci hlavy je zbavují nevinného vzhledu. Jejich vzhledu dominují černé okovy na zápěstí a kotnících. Černé okovy jim zabraňují se při přílišném rozčílení propadnout vzteku. Gnaxi mají svou elitu, jménem Gnaxí stráž. Křídla má jen málo Gnaxů. Ti, co je mají, si je museli vysloužit.

Zvláštní schopnosti: Dobří bojovníci a ještě lepší běžci. Uběhnou neuvěřitelnou rychlostí abnormální dálku. Dobrý čich, zrak a noční vidění jim umožňuje přežít. Visoká inteligence se odráží v jejich technologii. Pancéřovaný břišní štít mají téměř nezničitelný a špičku ocasu jedovatou. Jejich tvrdá kůže je imunní vůči ohni a jsou imunní vůči většině jedů. Ovládají průměrně magii. Nejraději mají boj na dálku, pomoví luků. Jsou to znamenití lukostřelci a jejich šípy namáčejí do jedu ze svých ocasů.

Slabiny: Gnax používá svůj ocas k držení rovnováhy. Sebemenší znehibnění ocasu znamená ztrátu rovnováhy a zneschopení pohybu. Jejich okovy jim zabraňují rozvinout nejvišší rychlost a hbitost.


Poznámka: Alea Gatch je sama Gnax. Gnaxové jsou vlastně hlavní rasa, a první rasa kterou jsem stvořila / vymyslela / nakreslila.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 KulQuep KulQuep | E-mail | Web | 14. srpna 2018 v 5:39 | Reagovat

Pokrasnenie armpit delivers discomfort, pulls. to Carry trip doctor cannot be. Bulge under the muscle cavity may turn out to be cancer disease. But more often it is consequence excessive use antiperspirants, non-compliance conditions personal hygiene, increased sweating. Inflammation causes a close blouse, alien razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/what-does-a-small-hard-lump-under-armpit-mean>small lump under armpit</a>  
Compaction under the arm, redness, lump getting hot? This is the ulcer that should cut, then take antibiotics. initial stage cost solutions, anti-inflammatory drugs. If the ailment switched to second stage, need surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama